Medlemmar

Medlemmar Hälsa Uppsala

 

1:100 Interiör AB
Bea Gullmark
bea@1till100.com
0705-25 43 13
Active 73, idrottshälsa och rehab
Ola Gustavsson
olagust1973@gmail.com
ACUS Akupunktur
Rose-Marie Dankwardt-Lillieström
kontakt@acusakupunktur.se
070-6585767
Aktiv Hälsa i Uppsala
Gunilla Söderström
gunilla@aktivh.se
Anatomic Work Sweden AB
Henrik Widén
henrik@anatomicwork.com
0763-474949
Anteia massage

Susanne Andersson
susanne@anteia.se
070-61 91 263
Aranya-institutet
Lotta Samelius
lotta@aranyainstitutet.se
073-8072174
Beaivi Hälsa
Eeva Andersen
eeva@beaivihalsa.se
Bra Liv Nu i Uppsala
Malice Mattson
melice@bralivnu.com
070-5002032
Bygg Din Hälsa
Monica Wigren
wigrens@gmail.com
736782690
Ekeby Häls+A20:F85ocenter
Mats Brolin
mats.brolin@ekebyhalsocenter.se
018-6110804
Energiklinik
Elisabeth Olsson
elisabeth0920@hotmail.com
070-3459534
Evas healing
Eva Carlsson
evashealing@telia.com
0708-366 445
Fyris Massage
Agnetha Samuelsson
agnetha@fyrismassage.se
073-901 77 18
Hands on
Katharina Arnesen
katharina@arnesen.se
070 577 44 29
Hälsobladet
Ewa Eriksson
ewaeriksson59@gmail.com
070-219 58 35
Hälsportalen
Malin Bergslo
yoga@halsoportalen.net
073-827 97 26
JGT o PT AB Svartbäckens massage & Hälsocoach
Petra Thomas
svartbackenmh@gmail.com
0707-39 08 28
Kalasponnyn.se

Ulrika Dufva
info@kalasponnyn.se
0709-544 546
Lena Arnland, certifierad Rosenterapeut
Lena Arnland
LenaArnland@hotmail.com
072-2435533
Light Body and Heart
Maria Dagerberg
Maria@Dagerberg.com
070-497 71 76
Nina Koenigs Hallberg
Nina Koenigs Hallberg
ninahallberg@hotmail.com
076-0076341
Organic Face and SPA
Linda Löfberg
info@organicfacespa.se
018-36 46 46
Pa Sandberg zonterapeut
Pa sandberg
hej@pasandberg.se
073-3800059
Pakvis Health
Maria Pakvis
maria@pakvis.com
070-0900778
ProHelia Företagshälsa
Sara Jansson
sara.jansson@prohelia.se
072-4020910
Qi-niken Hälsocenter
Birgitta von Barth
info@qi-niken.se
073-6872150
QiStress – Naturlig Facelift & Friskvård
Agneta Ahlin
info@qistress.se
070-5172915
Rehabresurs
Anna-Maria Petersson
info@rehabresurs.se
070-3334015
Samtal med Eva
Eva Widenfalk
eva.widenfalk@gmail.com
SQ Inspiro psykologi
Jeanette Åberg
sq.inspiro@spray.se
701716606
Team Lars Massage AB
Cornelia Carlstrand
cornelia.carlstrand@larsmassage.se
070-0900922
Trulssons kiropraktik
Eva-Lena Lindblom
trulssons_kiropraktik@hotmail.com
0707-440259
Uppsala Taktilmassage
Ami Fernholm
info@uppsalataktilmassage.se
070-85 78 314
UppsalaDietisten
Karin Nylund
karin.nylund@uppsaladietisten.com
076-782 35 83
Urban Paleo Center
Cecilia Isakson
cecilia.isakson@urbanpaleocenter.se
070-342 01 70
ViDuNi
Carina Grönholm
carina@viduni.se
707180760
Willow hälsa
Helena Lundvik
helena@willow.se
072-2074690
Vital med Yoga/Medicinsk Yoga
Susanne Ekroth
susanne@vitalmedyoga.se
0737-36 46 95
Vobis Livskvalitet
Sabina Swahn
butiken@vobislivskvalitet.se
070-60 16 711
Womens Wellness
Helene Savolainen
helene@womenswellness.se
018-14 70 74
Ågatans friskvårdscenter
Monica Lundin
lundin.monica@gmail.com
0707-910 373
AlternativAkademin
Marina Papazian
alternativakademin@gmail.com
070-1304073
Elisabeth Labbaci
Elisabeth Labbaci
kontakt@elisabethlabbaci.se
735776524
Harmonia
Maria Sandberg
yogailivet@gmail.com
0723-096577
Livsenerqi
Britt-Marie Sannergård
livsenerqi@gmail.com
Oasia feelgood & fun
Linda Elfving Bovin
Linda@copex.se
761280472
Powercenter
Leila Nyström
leila@powercenter.se
0732-011 700
Uppsala Hypnosverkstad
Karin Hedström
hypnosverkstan@gmail.com
0760-506366
Wwterapi
Majstin Wik
majstin.wik@wwterapi.com
Öppna vägar inåt
Åsa Stentjärn
asa@oppnavagarinat.se
070-665 01 82