Kontakta oss

I Hälsa Uppsala kan vi hälsoföretag stötta varandra, och på olika sätt stärka varandra som i sin tur leder till en bättre hälsa i hela Uppsala.

Är du inte medlem än?  Skriv ditt namn, företag, telefon samt e-post och skicka ett meddelande till föreningen. Välkomna!

Här kan du läsa mer om kriterierna för att bli medlem!

Namn:*
E-post:*
Telefon:*
Meddelade

Organisation och kontakt

Ann Skyttle Gunnefor, Ordförande
E-post: ann@uppsalaptstudio.se

 

Birgitta Blom, Kassör
E-post: birgitta@blom.se

Sabina Swahn, Sekreterare
E-post: butiken@vobislivskvalitet.se

Mikael Swärdh,
E-post: mikael@hrcuppsala.se,

Wiwie Dunhall,
E-post: wiwie@totalhalsan.se

Cecilia Isakson,
E-post: cecilia.isakson@urbanpaleocenter.se

Eva Widenfalk,
E-post: eva.Widenfalk@gmail.com

Nina Koenigs Hallberg,
E-post: ninahallberg@hotmail.com